Η ραγδαία εξέλιξη της Τεχνητής Νοημοσύνης φέρνει ντόμινο αλλαγών στο εργασιακό τοπίο. Πιο επιτακτική από ποτέ, λοιπόν, η ορθή συμπλήρωση του Μηχανογραφικού δελτίου που είναι μια εξίσου σημαντική στιγμή για να ολοκληρωθεί σωστά η επίπονη χρονιά της Γ’ λυκείου !
Φυσικά, θα είμαστε μαζί ΚΑΙ σε αυτό!
- 27/6 πραγματοποιήθηκε η διαδικτυακή παρουσίαση “τι πρέπει να προσέξουμε στην συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου”, μετεγγραφές, αντιστοιχία σχολών κι ό,τι πρέπει να γνωρίζετε !
- 29/6 δια ζώσης στο αμφιθέατρο μας η παρουσίαση κάθε επιστημονικού πεδίου, οι σχολές που που μπορείτε να επιλέξετε και τα επαγγελματικά τους δικαιώματα !
- Ατομικό ραντεβού με κάθε μαθητή για την κατάλληλη κατάταξη των σχολών για τον καθένα !
Let’s do it together !!
![](https://www.karakaxis.gr/wp/wp-content/uploads/2023/06/viber_image_2023-06-28_14-11-16-412-1024x1024.jpg)