Παρατηρώντας διαχρονικά την δυσκολία που αντιμετωπίζουν οι μαθητές/τριες κατά την εκμάθηση των Αρχαίων Ελληνικών ενισχύουμε την διδασκαλία τους συγκροτώντας ειδικά τμήματα των μαθητών της Α’ Λυκείου για την προετοιμασία των Αρχαίων της Γ’ Λυκείου.
![](https://www.karakaxis.gr/wp/wp-content/uploads/2023/01/cropped-a_lykeiou_ancient_greek.jpg)
Παρατηρώντας διαχρονικά την δυσκολία που αντιμετωπίζουν οι μαθητές/τριες κατά την εκμάθηση των Αρχαίων Ελληνικών ενισχύουμε την διδασκαλία τους συγκροτώντας ειδικά τμήματα των μαθητών της Α’ Λυκείου για την προετοιμασία των Αρχαίων της Γ’ Λυκείου.